Şirket kurucumuz Gültekin Akça , elektrikli ev eşyaları , dayanıklı tüketim malları ticareti, inşaat taahhütleri , Tüpgaz bayiliği , lastik ve otomobil satış bayiliği , yol müteahhitliğinden sonra 1963 yılında Akaryakıt istasyonculuğuna soyunmuş ve bizler 2. kuşak olarak bayrağı teslim almış ve devam ettirmekteyiz.

 

 

 

  • MİSYONUMUZ ;

​Tüketicilerine dünya standartlarında çağdaş, kaliteli ve sağlıklı ürün ve hizmet vererek,çalışanlarının ,müşterilerinin güvenini ve sadakatini sağlayarak, üstün çevre bilinci il Akder markasını Türkiye'nin her köşesinde kalite, güven ve hizmetin sembolü haline getirmek, uzun yıllar akaryakıt sektörüne, ülkesine ve güzide insanlarına hizmet verme onurunu ve gururunu duymaktır.

 

 

 

  • VİZYONUMUZ ;

​Akaryakıt sektöründe dünya standartlarını yakalayarak marka adını zirveye taşımak, hizmette kaliteyi öne çıkarıp, rekabet alanlarında sektörün en iyileri arasındaki varlığını sürdürmek, toplumun değerlerine ve menfaatlerine, maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, akaryakıt sektöründe istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.